spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Zbulohet kujt i’a dedikoi Dafina albumin ‘Unë jam ajo’

Dafina Zeqiri nuk po ndalet.

Pas suksesit me projektet solo, ajo ka vendosur ta publikojë edhe një album.

Rubrika e lajmeve vendore të emisionit n’ZOOM u’a sjell detajet ekskluzive të kësaj risie.

Se me kë bashkëpunoi ajo, a ka duete apo vetëm këngë solo, apo kujt i’a dedikoi Dafina ‘Unë jam ajo’?

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news