spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

Ja si duken sonte finalistët e ‘BBVK’

Sonte është finalja e madhe e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Banorët janë nën stres dhe emocion për spektaklin e fundit, shkruan nzoom.biz.

5 konkurrentët u ulën në Living teksa shihen afër njëri-tjetrit.

Ndiqni Prime-n e radhës, njëherësh të fundit dhe mësoni se kush do të jetë fitues/e. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news