spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Ja si duken sonte finalistët e ‘BBVK’

Sonte është finalja e madhe e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Banorët janë nën stres dhe emocion për spektaklin e fundit, shkruan nzoom.biz.

5 konkurrentët u ulën në Living teksa shihen afër njëri-tjetrit.

Ndiqni Prime-n e radhës, njëherësh të fundit dhe mësoni se kush do të jetë fitues/e. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news