spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Sinan Vllasaliu dhe Flori Mumajesi pjesë e ‘BBVK’

Sonte është nata finale e ‘Big Brother Vip Kosova’.

5 finalistët e edicionit të parë të këtij Reality Show janë nën ethe për emrin e fituesit/es, shkruan nzoom.biz.

Ky Prime po shoqërohet edhe me befasi nga më të ndryshmet.

Artani ishte i pari që u surprizua nga nëna e tij, e po ashtu edhe Mbresa u vizitua nga nëna dhe dy motrat e nipi i saj.

Në anën tjetër, mësohet se Sinan Vllasaliu do ta befasojë Vedatin e Flori Mumajesi do të jetë mysafir për reperin Stresi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news