spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Erioni për Mikelën: Ishalla e gjen dikë që i’a paguan qiranë e banesës!

Ishte pjesë e “Për’puthen” dhe aty e gjeni dashurinë.

Bëhet fjalë për Erion Kukaj, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta private e tij.

I pyetur për statusin aktua ai pohon se është beqar, por anash nuk la as kunjat për partneren e dikurshme, Mikelën.

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Albania’ pati thumbuar Erionin sa ishte konkurrente dhe ndiqni intervistën e plotë për të kuptuar se si i’a ktheu ai. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news