spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Qytetarët e revoltuar! Nuk pajtohen me fitoren e Stresit

Edicioni i parë i ‘Big Brother Vip Kosova’ u shoqërua me fjalë dhe polemika te ndryshme.

Banorët ishin brenda shtëpisë për 3 muaj e si duket kanë krijuar fansa të tjerë, shkruan nzoom.biz.

Pjesë e finales ishin 5 konkurrentë që publiku i ka votuar më së shumti, ata janë: Artani, Mbresa, Juli, Stresi dhe Vedati.

Treshja fantastike ishte më e pëlqyer deri në momentin e fundit kur kokë më kokë mbetën reperi Arkimed Lushaj dhe aktori Bajrami.

Stresi u shpall fitues, por qytetarët janë shprehur se ai nuk e ka merituar.

Rubrika ‘Vox Pop’ e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell mendimet e tyre e në disa momente ata duken se janë të revoltuar. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news