spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

U tha se po ribashkohen, ja detajet nga marrëdhënia Tuna-Cozman

Ishin në lidhje dashurie rreth 10 viteve më parë.

E kemi fjalën për Tuna dhe Cozman, shkruan nzoom.biz.

Dyshja i kishin thënë ‘Lamtumirë’ raportit të tyrë për shkak të problemeve personale.

Por, nuk vonoi shumë dhe ish-çifti si duket po i bashkojnë forcat për të publikuar një bashkëpunim.

Ishte vetë reperi kosovar i cili i la një koment këngëtarës e cila u martua me Patris Berisha me të cilin i ka 2 fëmijë, Tian dhe Zen.

Rubrika e lajmeve vendore të emisionit n’ZOOM ju sjell detajet ekskluzive se çka pritet të ndodhë me dy emrat e njohur të muzikës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news