spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ertila Koka me një rrëfim si asnjëherë më parë, ja sfidat që i kaloi në muzikë

Ertila Koka ishte mysafire në edicionin e ri të n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth albumit të parë që do të titullohet ‘Të kam dashur’, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e njohur shqiptare u sfidua edhe me disa pyetje pikante të cilat kanë të bëjnë me karrierën e saj ndërvite.

Kush e ka ndihmuar atë të depërtojë në muzikë?

Pse vendosi të plasojë album?

Për këto dhe të tjera detaje, ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news