spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Më në fund! Vjen reagimi i parë i Kiarës dhe nuk ishte aspak siç e prisnim

Spektakli i mbrëmshëm solli diskutime të ashpra mes ndjekësve të banorëve.

Nominimi mes Oltës dhe Kiarës bëri që kjo e fundit të largohet nga ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Polemikat e shumta po e shoqërojnë daljen e bukuroshes Tito nga gara duke hequr dorë nga 100 mijë euro.

Por, ajo që vihet re është se partnerja e Luizit ka publikuar një fotografi të momentit kur ndodhi puthja e parë dhe këtë kujtim të këndshëm e përmbushi me disa fjalë të bukura. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news