spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Pas ndarjes nga Mikela, Erioni zbuloi se po e njeh dikë

Erion Kukaj ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai u rrëfye për jetën private e mes tjerash edhe për statusin aktual, shkruan nzoom.biz.

Epo, duke e ditur që i riu ka pasur një romancë me Mikelën publiku ka interes ta kuptojë se çka po ‘zihet’ në sferën e dashurisë.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka hedhur kunja për partneren e dikurshme e cila u bë banore e ‘Big Brother Vip Albania’ ku qëndroi pak javë dhe nuk i shpëtoi televotimit dhe u largua nga gara.

Ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news