spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Stresi ironizon me Julin, përmend ‘Prit e përcjell’ në koncertin e parë pas daljes

Stresi ishte fitues i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai qëndroi brenda shtëpisë për plot 103 ditë, shkruan nzoom.biz.

Reperi shqiptar ishte finalistë bashkë me; Artanin, Mbresën, Julin dhe Vedatin.

Derisa konkurrentja tjetër Nura e mori vendin e tretë, Vedati u rendit i dyti.

Stresi i filloi menjëherë aktivitetet e tij muzikore dhe e mbajti një koncert në Tiranë ku një detaj që ra në sy ishte fjalia e famshme e Julit ‘Prit e përcjell’ që reperi e tha me qëllim.

Të gjithë fansat e tij brohoritën me të madhe. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news