spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Prapaskenat e ‘BBVK’, ja kur do të fillojë edicioni i dytë

Në mes të muajit mars ka mbaruar edicioni i parë.

Fitues është shpallur Stresi ndërsa vendin e dytë e mori Vedat Bajrami, shkruan nzoom.biz.

Ky format ka prodhuar lajme të shumta për njerëzit të cilët janë adhurues të Reality Show.

Edhe Kosova e pati një të tillë ku personazhet u bënë pjesë e secilës shtëpi.

Produksioni ka vendosur mos ta lë me kaq për këtë vit.

Ata do ta startojnë edhe edicionin e dytë me super personazhe dhe detajet mund t’i kuptoni duke parë storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news