spot_img
12.1 C
Pristina
30/05/2023

Prisni pak! Olta sapo e konfirmoi se nuk është në dijeni se Dori ka ndërhyrë tek produksioni

Një konkurrente e fortë brenda ‘Big Brother Vip Albania’.

Edicioni i dytë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka sjell personazhe mjaft të spikatura edhe në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Aktorja e njohur po ‘lufton’ kokë më kokë me banorin tjetër Luizin, i cili po ashtu është i pëlqyer nga audienca.

Në disa video të publikuara në rrjetet sociale dëgjohet Olta duke thënë se ka komunikuar me bashkëshortin e tij.

Pati zëra që thanë se ajo dhe Dori takohen me raste në dhomë të rrëfimit.

Por, a ka njohuri Olta se burri i saj ka bërë presion tek produksioni për ta mbajtur në garë e pse jo gruaja t’ti shpallet fituese.

Për më shumë detaje n’ZOOM ju sjell një insert në lidhje me ‘BBVA2’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news