spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Shokon ‘Zogu i Tiranës’, flet për dhuratat me çmime marramendëse! Por, kujt i’a bleu ai?

Hermes Nikaj ishte i ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli.

Si mes emocionesh ka rrëfyer për babain e tij të ndjerë, shkruan nzoom.biz.

Personazhi karizmatik po ashtu ndau me shikuesit e emisionit edhe disa detaje nga privatësia e tij.

‘Zogu i Tiranës’ ka zbuluar se është i lumtur në romancën që po e shijon e madje tha se do të martohet me dasmë luksoze.

E, luksoze janë dhe dhuratat me çmim marramendës që Hermes i’a ka blerë partneres së tij dhe atë e mësoni duke parë intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news