spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

E refuzoi ‘Big Brother Vip Albania’, Erioni rikthehet me një rrëfim ekskluziv

Erion Kukaj u bë i njohur në “Për’puthen”.

Aty e gjeti dashurinë por magjia e ndjenjës nuk zgjati shumë, shkruan nzoom.biz.

I riu dhe Mikela i dhanë fund romancës së tyre.

Kjo e fundit ishte banore në ‘Big Brother Vip Albania’ dhe Erioni e paska ndjekur me vëmendje ish-partneren e tij.

I pyetur nga n’ZOOM në lidhje me ftesën që edhe ai të ishte konkurrent në edicionin e dytë të këtij Reality Show, përgjigja e tij do ju befasojë.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta shikoni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news