spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ekskluzive: Arta Selimi në një lidhje dashurie? Djali që i’a ka rrëmbyer zemrën është…

Arta Selimi ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për këtë aventurë televizive, shkruan nzoom.biz.

Aktorja e njohur kosovare e hapi zemrën dhe i rrëfeu disa detaje nga jeta private.

Arta si duket i’a ka parë ‘hajrin’ këtij Reality Show dhe pati kërkesa për miqësi të reja.

Një lidhje e re dashurie?

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni rrëfimin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news