spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

I’a pa ‘hajrin’ pjesëmarrjes në ‘BBVK’! Arta në një lidhje dashurie?

Arta Selimi është një aktore e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo me rolet e saj ka bërë për vete gjithë adhuruesit e serialeve vendore e po ashtu shfaqjeve në teatër, njofton nzoom.biz.

Së fundmi, bagazhit të saj artistik i’u shtua edhe eksperienca deri në gjysmëfinale e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Arta e hapi zemrën e nuk hezitoi të flas për jetën private dhe statusin aktual.

Se a është në një njohje apo lidhje dashurie kuptoni duke dëgjuar intervistën e plotë të ish-banores së ‘BBVK’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news