spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Luizi i lutet Oltës: Mos ik për të madhin Zot

Lajmi që Olta po largohet nga shtëpia ka tronditur opinionin.

Aktorja e dha lajmin para banorëve dhe jo të gjithë u pajtuan, shkruan nzoom.biz.

Nuk ka më dyshime! Olta dorëzohet dhe e lë shtëpinë e ‘BBVA’

Ishte pikërisht Luiz Ejlli ai që nuk u dakordua me këtë vendim të konkurrentes së ‘Big Brother Vip Albania’.

Banori më i njohur dhe njëherësh fenomeni i këtij Reality Show i tha Oltës se nuk ka garë pa të brenda shtëpisë.

‘Më lejo që unë të të qes, mos dil ti pash të madhin Zot’, u shpreh mes tjerash Luizi. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news