spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

“Skam ardh kot jo”, kujt i’a dedikoi Vesa Luma këtë fragment?

Tash e 5 vite jeton me bashkëshortin Big Basta dhe djalin e tyre në Zelandën e Re.

E kemi fjalën për Vesa Luma, shkruan nzoom.biz.

Këngëtaren si duket po e merr malli për muzikën dhe kohë pas kohe e ka menduar rikthimin.

Rubrika e lajmeve vendore të n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet ekskluzive të projektit të ri të Vesës.

Kujt i’a dedikoi ajo fragmentin ‘Skam ardh kot jo’?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news