spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Deri këtu e patën! Ja dëshmitë që Dafina dhe DJ Geek janë ndarë

Dafina Zeqiri nuk po ndalet me risi.

Pas publikimit të disa projekteve të reja, ajo ka njoftuar së së shpejti vjen me albumin e radhës, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja kosovare ka pak ngecje sepse siç e dimë u nda nga Dj Geek.

Dyshja kishin një lidhje të gjatë dashurie por fati nuk ishte në anën e çiftit të njohur.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet e kësaj ndodhie.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news