spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Efi: Kiara ka ndërruar sjellje, Luizi duket më i ftohtë

Efi dhe Kiara janë dy vajzat që janë rifutur në ‘Big Brother Vip Albania’.

Vajzat që nga dalja nga kjo shtëpi si duket nuk e vazhduan fare miqësinë, shkruan nzoom.biz.

Moderatorja shqiptare po i qëndron afër Luizit, e ky i fundit e ka ndryshuar mendimin për Efin.

Ajo dhe çifti Luiz-Kiara po debatojnë ashpër për videon e Efit ku thuhej se Kiara nuk u lëndua me gjestin e Luizit tek lavamani. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news