spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

‘Kiara u bë me dy fytyra’, banorët e kundështojnë nusen e Luizit

Kiara Tito u bë përsëri pjesë e garës së ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo u rikthye në shtëpinë më të famshme në Shqipëri bashkë me 3 konkurrentët e tjerë, shkruan nzoom.biz.

E para që filloi ta kundërshtonte lojën e Kiarës ishte pikërisht mikesha e saj, Efi.

Kjo e fundit nuk po pajtohet me qasjen dhe strategjinë e re të moderatores Tito.

Kiara po cilësohet me dy fytyra nga banorët tjerë brenda shtëpisë. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news