spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Sherr i rëndë mes tyre, kush ka të drejtë Luizi dhe Kiara apo Efi?

Trekëndëshi Kiara-Luiz-Efi po vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes.

Gara po bëhet mjaft e egër mes personazheve më të njohura të ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Debatin e filloi Efi duke e akuzuar Luizin se nuk pajtohet se po i del kundër.

Në anën tjetër, edhe Kiara Tito e pati një moment të dobët ku nuk i kanë munguar edhe disa nga argumentet që ajo ka ndryshuar shumë duke u bërë më arrogante në komunikim.

Kujt i jepni të drejtë, çiftit Luiz dhe Kiara apo Efi? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news