spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Kledi Bahiti feston ditëlindjen

Sot me datë 5 prill Kledi Bahiti ka festë.

Kjo ngase ai feston ditëlindjen, shkruan nzoom.biz.

Artisti i njohur shqiptar ka pranuar urime të shumta nga njerëzit e dashur.

Ai mbushi 35 vite jetë dhe portali nzoom.biz i dëshiron gjithë të mirat. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news