spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

I’a ndaluan sjelljen e parashutave me dedikim! Piloti i zemrës revoltohet keq, zbulohen ‘dolloveret’ e produksionit

E kemi njohur të gjithë si ‘Piloti i zemrës’.

Bëhet fjalë për Arber Xhaja, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për ‘Big Brother Vip Albania’.

Ky edicion i dytë po shoqërohet me polemika të shumta dhe fjalë nga më të ndryshmet për produksionin.

E, kur jemi tek ky produksion, Arberi zbuloi disa nga arsyet pse i janë ndalur fluturimet me parashuta.

Ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni ofertat që ka marrë ai për parashutë me dedikim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news