spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

‘Shumica nuk paguajnë tatim’, këngëtari kosovar thumbon estradën

Kushtrim Dobra ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth karrierës së tij ndërvite, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari kosovar ka reaguar për pagesat e tatimeve duke hedhur kunja edhe për kolegët e tij.

Ai mes tjerash tha se shumica nga estrada nuk janë të rregullt me pagesa madje as nuk i deklarojnë fitimet e sidomos të sezonës.

Për këto dhe të tjera deklarata nga Kushtrimi, ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news