spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Boll keq! Dafina sapo e konfirmoi ndarjen nga Geek

Ditëve të fundit ka qarkulluar një lajm që Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë ndarë.

Por, nuk patën akoma ndonjë pohim e as mohim nga dyshja, shkruan nzoom.biz.

Çifti që ishin të pandashëm gjatë gjithë kohës i kanë ndarë rrugët sepse thjesht nuk po funksiononin më bashkë.

n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën e lajmeve vendore ju sjell një përmbledhje të projektit të ri nga Dafina i titulluar ‘Harroj’ ku në disa skena ajo shihet duke qarë.

i bie kjo që këngëtarja sapo e konfirmoi ndarjen nga partneri? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news