spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Olta nxjerr zbuluar produksionin, flet për daljen e saj të planifikuar

Olta Gixhari u largua me vetëdëshirë nga ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo ishte njëra nga lojtaret më të forta brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Por, dalja e saj ka befasuar shumicën e njerëzve që e kanë përcjellur e simpatizuar atë.

Emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell një përmbledhje të asaj se çka ndodhi e po ashtu disa detaje nga strategjia e Oltës.

A e largoi produksioni aktoren për ta liruar vendin për 4 banorët e rikthyer: Efi, Bledi, Kiara dhe Ronaldo? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news