spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

E vutë re gabimin në zarfin e kuq? Emri i Lorencit zëvendësohet me Gertin

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Nga 5 të nominuarit Gerti ishte ai që u votua më së shumti të largohet, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo nuk ishte e tëra…

Ai me vete mori dhe Lorenc Hasramën i cili ka kërkuar që vullnetarisht ta lë garën në gjysmë duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Nita Latifi, ishte liderja e javës dhe pati një përparësi.

Bëhet fjalë për nominimin e banorëve të rinj që janë rifutur apo atyre të vjetër.

Ajo vendosi që katërshen e famshme ta dërgonte automatikisht në televotim dhe ajo që kemi vërejtur janë emrat e të gjithë konkurrentëve por jo të Lorencos.

Zarfi i kuq ishte në tavolinë nga dita e djeshme, pra kur nuk e kemi ditur që artisti shqiptar do të largohet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news