spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

I’a pa hajrin famës që mori, ish-konkurrenti i “Për’puthen” me biznes të ri

Formatet e emisioneve argëtuese nuk po na mungojnë.

E, nga këto programe po dalin emra që po marrin vëmendje të madhe në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Një rast i tillë është dhe “Për’puthen” ku nxorri personazhe ku menjëherë u ngritën në karrierë.

Bëhet fjalë për Erion Kukaj i cili famën dhe vëmendjen i shfrytëzoi për hapjen e një biznesi në Tiranë sepse siç e dimë një brend gjallë e mban promovimi e marketingu.

Ish-konkurrenti Kukaj ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për këtë arritje. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news