spot_img
12.1 C
Pristina
30/05/2023

Nuk kanë ku t’i lejnë paratë, ja këngëtarët që krahas muzikës kanë dhe 2 a 3 biznese të tjera

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli një insert për bizneset e këngëtarëve.

Ata krahas angazhimeve muzikore, kohë gjejnë dhe të hapin biznese dytësore, shkruan nzoom.biz.

Si duket nuk kanë ku ti lënë të hollat dhe nuk po hezitojnë të investojnë.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni në storien e mëposhtme e kuptoni se kush po hap brend të ri. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news