spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Më të lumtur se kurrë më parë! Ja lëvizja e radhës e çiftit Bora-Donald

Janë një ndër çiftet më të komentuara tash e 2 vite.

E kemi fjalën për Bora Zemani dhe Donald Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Dyshja sonte u paraqiten në festën e ditëlindjes së Xhensilës.

Ata po bashkëjetojnë dhe duken tejet të dashuruar madje po mendojmë se lëvizja e tyre e radhës do të jetë martesa.

Emisioni n’ZOOM ju pati sjell një insert për romancën e tyre dhe ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news