spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Vjen reagimi i parë i Patrisit, pas lansimit të duetit mes Tunës dhe Cozman

‘I huj’ mban emrin projekti i ri që erdhi nga Tuna.

Ajo bashkoi forcat me Cozman, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin në një lidhje dashurie e cila përfundoi me ndarje.

E, duke e ditur që këngëtarja nga Maqedonia ishte me Patris Berishën me të cilin ka dy fëmijëve, reagimet e njerëzve ishin të shumta.

Emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell detaje nga deklarata e Patrisit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news