spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Plasi sherri! Befason prezantuesi i njohur, e ofendon Besim Dinën

Alban Makolli ishte i ftuari i radhës i emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth karrierës së tij dhe projekteve të reja, shkruan nzoom.biz.

Autori i shumë emisioneve u shpreh po ashtu se tregu mediatik nuk është aspak i lehtë dhe se televizioni të konsumon shpejt.

Në anën tjetër, Albani i përmendi edhe show man-at që sipas tij mund të jenë udhëheqës të mirë të një emisioni.

Por, ai e ka një mendim krejt ndryshe për Besim Dinën e madje na befasoi me deklaratën.

Intervista e plotë ju pret në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news