spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Trixa përkrah DeaMishel: Mbyti ata me mirësi

Keisi është banorja e radhës që u largua nga shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo e la garën pas 2 muajsh e pak ditë, shkruan nzoom.biz.

Rrjedha e lojës po vazhdon dhe Arbana Osmani e hapi një televotim për banorin e preferuar.

Në anën tjetër, Dea po vazhdon të jetë më e komentuara me debatet e ashpra por ajo që po e komplimenton lojën e saj është Trixa.

Shikoni çka i ka komentuar Beatrix Ramosaj asaj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news