spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Efi shan Luizin: Iku pirdhu ti dhe ajo që të ka bërë

Sonte është Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Po diskutohet debati i ashpër mes Luizit dhe Efit, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit në nerva e sipër e ka ofenduar dhe sharë këngëtarin Ejlli sepse ai nuk e konsideron atë si mikeshë.

‘Iku pirdhu ti dhe ajo që të ka bërë’, tha ajo në dhomën e rrëfimit.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju njeh me disa detaje nga strategjia e banorëve. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news