spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Filloi në 2017 si emisioni i parë vetëm në Youtube, rrugëtimi i n’ZOOM për këto 6 vite

n’ZOOM është emision i cili i dedikohet artit, kulturës dhe showbizit vendor.

Ky format argëtues erdhi me autore dhe moderatore Albina Zeneli, shkruan nzoom.biz.

Filloi në vitin 2017 dhe me 14 prill ky program mbushi 6 vite.

Se si ka shkuar rrjedha e emisionit n’ZOOM përgjatë 6 viteve, ju ftojmë ta shikoni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news