spot_img
3.6 C
Pristina
29/11/2023

Nisi brenda shtëpisë e po vazhdon edhe jashtë? Dafina dhe Juli i ndajnë rrugët me sherr

Ajo foli rreth projekteve të reja që i publikoi së fundmi, shkruan nzoom.biz.

Anash nuk mbeti as tema e ‘Big Brother Vip Kosova’ ku këngëtarja pohon se i ka ndihmuar kjo eksperiencë.

Gazetarja e pyeti për raportin me finalisten, Juliana Nura dhe përgjigjen e Dafinës mos e humbisni duke e parë intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news