spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Amos i lumtur me jetën private, bëhet me partnere të re?

Amos Zaharia ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth angazhimeve momentale e po ashtu ndau projekteve të reja që po i punon, njofton nzoom.biz.

Aktori shqiptar mori vëmendje akoma më shumë me pjesëmarrjen e tij në edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Amos filloi një romancë me DeaMishell por si duket nuk zgjati dhe aktori me tu larguar nga ky Reality Show i’u kthye normalitetit.

Shikoni storien e mëposhtme dhe kuptoni statusin aktual të ish-banorit. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news