spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Fakt interesant! Shota hap zemrën, tregon se çka i tha nëna sapo u largua nga shtëpia

Një aktore shumë e dashur për publikun.

Njihet si natyrë shpërthyese e sidomos ndaj padrejtësive, shkruan nzoom.biz.

E kemi fjalën për Shota Baraliu e cila ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth hyrjes në ‘Big Brother Vip Kosova’ e po ashtu për largimin nga loja ku siç e dimë u shoqërua me polemika e debate të shumta.

Ekskluzivisht për n’ZOOM, artistja hap zemrën dhe tregon se cka i tha nëna me tu larguar nga shtëpia më e famshme në Kosovë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news