spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Hajde përhajr! Martesën e mbajti të fshehur, reperi i njohur kosovar bëhet baba

Lil Don është një artist i cili dha shumë për muzikën rep.

Por, si duket jeta e tij tashmë mori kthesë tjetër, shkruan nzoom.biz.

U mundua ta mbajë të fshehur por n’ZOOM zbuloi se ai në dhjetor të vitit 2022 u martua dhe ceremoninë e mbajti të fshehur nga mediat.

Kjo nuk ishte e vetmja risi në jetën e reperit nga Gjilani për faktin se në mars ai mori epitetin ‘Baba’ për herë të parë.

Shikoni një foto të çifit dhe njihuni me partneren e tij.


Përndryshe, n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar Lil Don ku i sfidua me pyetjet pikante të emisionit.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news