spot_img
12.7 C
Pristina
01/10/2023

U zbulua ashiqare! Ja i dashuri misterioz i Efit, shikoni puthjen pasionante të çiftit

Efi mori vëmendja të madhe me pjesëmarrjen në ‘Big Brother Vip Albania’.

Por, ky format argëtues nuk ishte i vetmi ku bukuroshja shqiptare e sfidoi vetën, shkruan portali nzoom.biz.

Kjo ngase vitin e kaluar u bë e famshme në “Për’puthen” ku realizoi disa takime me çuna por dashurinë nuk e gjeti.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku ajo dhe i dashuri i saj po putheshin.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli një insert mbi strategjinë e re të Efit.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news