spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Albana Bejko vjen me një rrëfim si kurrë më parë, tregon kush dyshoi në aftësitë e saj

Një gazetare e zonja e fushës së sportit.

E kemi fjalën për Albana Bejko, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli ku u sfidua me pyetjet pikante të emisionit.

Albana mes tjerash rrëfeu edhe për fillimet e karrierës dhe vështirësitë me të cilat u ballafaqua.

Tema që u diskutua ishte edhe xhelozia mes kolegeve e po ashtu dyshimet e të tjerëve mbi talentin e Albanës.

Detajet ekskluzive i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news