spot_img
21.7 C
Pristina
30/05/2023

Ekskluzive: Amos Zaharia flet për korrupsionin në festivalet e filmit

Amos Zaharia ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth serialit “H.O.T” dhe për rolin e tij aty, shkruan nzoom.biz.

Aktori shqiptar hapi zemrën e rrëfeu për filmat që i ka refuzuar dhe arsyet qenkan nga më të ndryshmet.

Amos thotë se në Shqipëri festivalet e filmit mungojnë sepse çmimet merren me ‘të njofshëm’ dhe jo me meritë.

Ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news