spot_img
21.7 C
Pristina
30/05/2023

Ekskluzive: Finalja e 6 majit do të jetë flakë, ja çka pritet të ndodhë

‘Big Brother Vip Albania’ po afrohet drejt finales e cila do të mbahet me datë 6 maj.

4 banorët finalistë do të përballen me njëri-tjetrin në spektakël dhe njëri nga ta do të shpallet fitues, shkruan nzoom.biz.

Ky edicion u shoqërua me polemika të shumta sa i përket debateve të ashpra por edhe romancave brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Për këto dhe të tjera informacione në lidhje me finalen e kuptoni duke parë storien e mëposhtme realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news