spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Pamje ekskluzive nga ‘Bamboo MayFest’

Me datë 28 prill ka filluar ‘Bamboo MayFest’.

Të rinjtë nga Kosova, Shqipëria, Maqedoni e Mali i Zi po marrin pjesë në edicionin e 14-të të këtij eventi, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM ishte e pranishme dhe ju sjell disa pamje ekskluzive nga muzika që e kanë krijuar DJ-të e njohur.

Mbrëmë performoi edhe Lumi B i cili elektrizoi publikun.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news