spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Ja dëshmitë e zbuluara që dalja e Oltës ishte e pranifikuar

Olta Gixhari është një aktore e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo ka arritur të jetë një ndër banoret më të komentuara gjatë qëndrimit në ‘Big Brother Vip Albania’, njofton nzoom.biz.

Por, Olta nuk duroi e izoluar dhe si pasojë e kësaj dha dorëheqje nga gara dhe çmimi i madh.

Në anën tjetër, ka zëra që thonë se ish-banorja e detyruar ta lë lojën në gjysmë sepse e urdhëroi produksioni.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news