spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Plasi sherri! Kiara e bën veprimin e çuditshëm ndaj Luizit?

Finalja e ‘Big Brother Vip Albania’ do të jetë këtë të shtunë.

Më 6 maj do të shpallet fituesi i garës së këtij Reality Show shkruan nzoom.biz.

Thuhet se do të jetë Luizi ai që triumfon duke marrë çmimin e madh.

Por, këngëtari shqiptar mori zemrat e publikut e në veçanti atë të Kiara Tito duke i shijuar ditët më të lumtura brenda shtëpisë më të famshme.

Për këto dhe të tjera detaje ekskluzive ndiqeni insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news