spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Produksioni me strategji të veçantë, Luizit i përgatisin befasinë e papritur për finale?

Finalja e ‘Big Brother Vip Albania’ po vjen.

Me datë 6 maj njëri nga 4 finalistët do të shpallet fitues, shkruan nzoom.biz.

DeaMishel, Kristi, Efi dhe Luizi arritën ta siguronin vendin për çmimin e madh.

Të gjitha gjasat janë se Luizi do të shpallet fitues e madje atij do t’i përgatitet një befasi e madhe.

Storia e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli do të ju njeh me detajet ekskluzive të finales.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news