spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Fakte të frikshme! Ja pse Kristi u votua më shumë se Efi

Finalja e ‘Big Brother Vip Albania’ mbaroi me fitoren e Luizit.

Pjesë e 4-shes së fundit ishin edhe Dea, Kristi dhe Efi, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit nuk i’a doli të ishte kokë më kokë me këngëtarin Ejlli.

Fakt i çuditshëm ky, duke e marrë parasysh që rihyrja e konkurrentës Efi ishte më me zë dhe arriti të rrëmbejë zemrat e shikuesve.

Emisioni n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje të finales.

Detajet ekskluzive mund t’i kuptoni duke e parë insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news