spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ku mbeti Berkan? Ja çka i ndodhi gjatë operacionit të zemrës

Berkan Beka ka qenë dhe vazhdon të jetë një ndër emrat më të njohur të muzikës moderne.

Ai kohëve të fundit është distancuar nga paraqitjet publike, shkruan nzoom.biz.

Por, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli e ka rikthyer atë me një rrëfim ekskluziv mbi jetën e tij private.

Këngëtari nga Shkupi me emocione foli rreth operacionit të zemrës që e pati 10 muaj më parë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news